W naszym przedszkolu dzieci mają mozliwość uczestniczyć

w następujących zajęciach dodatkowych:

• JĘZYK ANGIELSKI
  • RYTMIKA
  • KÓŁKO TEATRALNE

• ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE  ( prowadzone przez mgr Kazimierę Chećko-Mazurek) środa 7.00-9.00   11.30-13.30

Na zajęcia logopedyczne kierowane są dzieci po przesiewowych badaniach logopedycznych (zgodnie z procedurą kierowania dzieci na zajęcia logopedyczne).

Zajęcia prowadzone są indywidualnie w obecności rodzica. Podczas spotkania z logopedą rodzicowi udzielane są wskazówki do dalszej pracy z dzieckiem. Aby terapia logopedyczna była skuteczna rodzic powinien systematycznie prowadzić ćw.logopedyczne w domu.Terminy kolejnych spotkań ustalane są bezposrednio po zajęciach logopedycznych z rodzicami. Na każde spotkanie dziecko powinno przynosić zeszyt 16 kartkowy, w którym zapisywane są cwiczenia.

• JĘZYK ANGIELSKI ( prowadzony przez mgr Aleksandrę Siudzińską)

GRUPA  I  - wtorek 11.00-11.15 ( gr I)

wtorek 11.15-11.30 (gr II)

W grupach II, III i IV język angielski prowadzony jest w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolego.

• MATEMATYKA PRZEZ SZTUKĘ- nauka logicznego myślenia z wykorzystaniem elementów Marii Montessori  (prowadzona przez mgr Annę Baran)

W grupach III i IV - wtorek godz 12.30-13.30

(w każdej grupie co 2 tygodnie)

KÓŁKO TEATRALNE ( prowadzone przez mgr Joanne Braszko)