Aktualności

PREZYDENT BYTOMIA W NASZYM PRZEDSZKOLU

16.12.2015

W dniu 16.12.2015 roku  w naszym przedszkolu zostały wystawione "Jasełka" przygotowane przez grupę średnią .

Na uroczystość został zaproszony Prezydent Miasta Bytomia p. Damian Bartyla,który zaszczycił nas swoją obecnością . Zaproszenie przyjęli też przedstawieciele Urzędu Miasta Bytomia w osobach: p. Anna Panas - Naczelnik Wydziału Kultury i Sportu oraz zastępca p. Krystyna Jankowiak-Markwica , a także p.Helena Colik - Inspektor Wydziału Edukacji.

Dzieci z grupy III pod opieką nauczycielek p. Edyty Bujak oraz p.Joanny Braszko zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i wokalne - wystąpiły przepięknie dając wszystkim możliwość obejrzenia tradycyjnego przedstawienia jasełkowego opatrzonego dźwięcznymi, nietuzinkowymi kolędami. Wszyscy mieli możliwość poczuć magiczną atmosferę zbilżających się Świat Bożego Narodzenia oraz złożyć sobie wzajemne, serdeczne życzenia. Prezydent i zaproszeni goście oraz dyrektor przedszkola p. Beata Tomaszewska  podziękowali dzieciom za wspaniałe przedstawienie i życzyli pięknych,zdrowych i radosnych Świąt. Pan Prezydent poczęstował dzieci słodyczami oraz wręczył im upominki. Było to owocne spotkanie w przemiłej atmosferze. Bardzo dziękujemy gościom za zaszczycenie naszych dzieci oraz personelu swoją obecnością.

 

wykonanie BRANDPOINT.PL